Меню

Типів москітних сіток дуже багато, їх кількість поступово збільшується. Цього року ми випустили ще один ексклюзивний тип – москітна сітка-жалюзі 2022, ми розповімо про неї, але давайте по порядку:

Рамкова москітна сітка (з алюмінієвої рамки). Внутрішня сітка, встановлюється всередині вікна і кріпиться на Z-подібних кронштейнах, вона більш надійно фіксується в отворі, але її важко і не зручно знімати і ставити назад, а також кронштейни перетискають ущільнювач, що негативно позначається на герметичності вікна в майбутньому . Зовнішня рамкова сітка (зовнішня) встановлюється в кишені зовні вікна. Кишені бувають пластикові та залізні. Для встановлення сітку необхідно вивести на вулицю і потім завести до кишень — робити це потрібно акуратно. Така сітка від комах буде дешевшою, але мінусом є те, що раму вікна доведеться продирявити шурупами з вулиці, а також часті випадки випадання зовнішньої сітки, її викидає з кишень сильний вітер. Рамкова дверна сітка – хороший варіант захисту від комарів, вона може бути встановлена в дверному отворі на петлі. АнтиМоскітна сітка на петлях має ручку і клямку курця, для фіксування при закритті, також забезпечується посередині поперечною перекладиною для жорсткості. Існує також пластикова рамкова сітка на вікно, її рама зроблена з ПВХ профілю, який зварюється на кутах, утворюючи цільну конструкцію, що надає жорсткість, адже кут рамкової сітки — частина, що ламається. Дешеві москітні сітки можуть бути тільки з пластику, дешевше сіток бути не може. Відмінність пластикових сіток від алюмінієвих у кольорі, пвх профіль може бути лише у білому та коричневому кольорі. Алюмінієві рамкові сітки фарбують порошковою фарбою в різні кольори, а також обклеюють спеціальною плівкою з декором під дерево, наслідуючи ламіновані і дерев’яні вікна. Рамкові москітні сітки на пластикові вікна купити ви зможете скрізь, багато виробників в Україні. Ціна на москітні сітки на вікна також приблизно однакова, тому що конкуренція висока і компанії намагаються не відрізнятися ціною. Встановити рамкову сітку ви зможете самі або знайдіть послуги в інтернеті, незалежних монтажників дуже багато.

Москітна сітка Антикішка. Цю сітку також називають Антикот і Антикіготь, і вона призначена для безпеки тварин, щоб ті не випали або не втекли через вікно, а також сітка захищена від самих тварин, щоб вони не порвали і не погризли її. Антикішка на вікно – це рамкова сітка, з класичним конструктивом, але посиленими кріпленнями та спеціальним полотном. Полотно, за бажанням, додатково фіксується в рамці накладними пластинами для захисту від випадання великих тварин, які можуть вирвати або повиснути на сітці та випасти з вікна. Алюмінієвий рамковий профіль для антикішки зазвичай вибирається більш надійний, товстостінний. в Україні існує 2 види москітного полотна Антикішка – металеве та нейлонове. Металеве полотно Антикот максимально міцне, воно виготовляється із спеціального алюмінію, не боїться води та перепаду температур, полотно світло-сірого металевого кольору з ледь помітним золотистим відтінком. Обсяг осередку типовий, т.к. ця сітка також захищає ваше приміщення від комарів та інших комах. Така сітка на вікна для котів швидше розрахована для великих тварин (кішок та собак), які періодично хочуть втекти. Але перед покупкою вивчіть уважно обидва варіанти. Металеве полотно не має ідеального натягу, і воно створене звичайним переплетенням, тому теоретично, в місцях де тварина захоче його порвати прутики роз’їдуться в сторони, але їх легко можна буде поправити, і це єдині недоліки металевої Антикішки. Другий варіант захисту від тварин і комарів — нейлонове полотно Антикот. У нього ціла низка переваг, але і є недолік. Нейлонова сітка Антикот зроблена зі спеціальних нейлонових прутиків, які спаяні на перетинах, тобто їх неможливо розсунути. Нейлонові прутики покриті шаром гуми, тому саме полотно м’яке, про нього неможливо подряпатися або порізатися, воно не горить і не підтримує горіння і звичайно не боїться води та морозів. У цього полотна гарний натяг, провисання не буде, і розмір осередку стандартний, комара не пропустить. Колір полотна приємний, світло-сірий. Єдиний мінус це товщина прутиків, вона в 2 рази товстіша ніж у звичайної сітки, і звичайно сітка на вікно для кішок не так буде переглядатися як класична сітка, але тут вже потрібно визначитися що важливіше, функціонал антикішки або вид з вікна. Також ми всім радимо замовляти імпост (горизонтальна перемичка посередині сітки) для посилення жорсткості сітки. Москітні сітки антикішка в будь-якому випадку прослужать набагато довше, ніж звичайні, ціна сітки Антикішка буде вищою в 3-4 рази вартості класичної рамкової сітки. Ще є сітки на балкон для дошок, або сітки Антикішка з вигулом, вони у вигляді клітини, яка частково у приміщенні та частково зовні. У цих сіток складна система кріплень, велике питання з мобільністю, але такі сітки зазвичай з великим осередком, від комарів вони не захищають.

Москітна сітка Антипил. Рамка у Антипилу класична алюмінієва, а ось полотно спеціальне. Полотно Антипил виробляють різні фірми, їх продукт можна класифікувати за можливостями фільтрувати повітря. Найпростіші китайські москітні сітки Антипил борються з дрібними комахами, пилом і пилком, за рахунок зменшеного в кілька разів осередку. Не пропускаючи в приміщення пилок, ця сітка автоматично захищає людей від алергенів. Антипил Clip-on має підвищений захист, т.к. її комірка зменшена в 2-3 рази і розділена по діагоналі додатковою ниткою. А також, ця сітка має здатність накопичувати в собі побутову статичну напругу, яка як магніт збирає на собі весь дрібний пил, ворс і пилок, тим самим не пропускаючи їх у приміщення. Європейські виробники пішли далі, компанія Poll-Tex розробила спеціальний склад волокна (з якого плететься нитка), яке має високу здатність накопичення статичної напруги. Полотно Антипил Poll-Tex зроблено з такої спеціальної нитки, яка максимально притягує до себе і затримує всі мікрочастинки пилу, пилку та алергенів. Осередки цієї сітки також менші за стандарт і мають приплюснуту форму, щоб повітря, що проходить крізь них, було максимально близько до ниток і фільтрувалося статикою. Антипил Poll-Tex має характерний темно-сірий колір, приємний на дотик і входить у середній ціновий сегмент. Напевно одна з найвідоміших, дорогих, але максимально ефективних сіток — москітна сітка антипилку Respilon Air. Цю сітку називають віконною мембраною, повітряним фільтром та антипилком, т.к. вона має три ступені захисту. Перший шар — звичайна сітка від комарів, другий — москітна сітка з мікро-осередком із спеціальної нитки, яка збирає навколо себе електростатику та затримує частинки бруду, пилу, що літають у повітрі. Третій захисний шар – нано-волокно, яке людським оком сприймається як напівпрозоре полотно, а під мікроскопом це виглядає як пресована вата, яка складається з мільйона прутиків, що перетинаються, створюють щільний мікро фільтр для найдрібніших частинок. Такий фільтр здатний не пропустити в приміщення найменшого розміру комаху, пил, пилок, алергени, смог, суперечки грибків і навіть деякі віруси. Respilon Air не пропускає воду, ви будете захищені також від косого дощу, проте повітря вільно проходить крізь неї і приміщення завжди буде добре провітрене.

Москітна сітка дверна на магнітах. Найпопулярніша сітка. Ця антимоскітна сітка не має жорсткого каркаса, не має ручок та замків, вона більше схожа на фіранку, яка зачиняє двері. Дверна сітка зроблена з двох, так званих магнітних шторок, ці шторки кріпляться на лутку дверей по периметру, а між собою з’єднуються за рахунок магнітів. Розсуваючи в сторони москітні шторки, ви проходите крізь сітку, яка потім автоматично закривається за рахунок того, що магніти притягуються один до одного. Зв’язок магнітів достатній, щоб шторки не відкривалися від вітру, але при цьому вони легко розмикаються коли ви проходите крізь неї, головне, що стулки закриваються відразу за вашою спиною, не даючи можливість залетіти комахою в приміщення. Для домашніх тварин москітна дверна сітка також не буде на заваді.

В Україні є 2 варіанти сіток на магніті. Китайська магнітна сітка для дверей продається в декількох стандартних розмірах, 2000*1000 мм, 2100*900 мм, 2200*850 мм тощо. Ці розміри підійдуть не всім, але це бюджетний варіант, який можна придбати в межах 300- 600 грн. за 1 штуку. Китайські шторки кольорові, вони доступні у 6 кольорах (чорний, коричневий, червоний, синій, зелений, бежевий). Магнітні сітки комплектуються по-різному, одні бренди доповідають гвоздики для кріплення, інші — шматочки скотчу, сітки дорожчі комплектують і тим, і іншим. Деякі китайські виробники додають смугу бахроми для прикраси верхньої частини сітки. Саме полотно в основному виготовлене з пластику або гуми, магніти шматочками розміщують по кілька штук на всю висоту. Слід зазначити, що китайські сітки в 90% випадків сумнівної якості та незрозумілої комплектації, радимо уточнювати при покупці у продавця всі нюанси, тому що можлива невідповідність картинки та факту. На жаль, китайські продукти, як і раніше, здебільшого виробляються недбало, в гонці за кількістю. Українська сітка для дверей Clip-on (на магнітах). Ця москітна сітка виробляється в Дніпрі, в Україні єдиним її виробником є Світ Москітних Сіток. Конструктив магнітних стулок класичний – дві москитні шторки зі смугами магнітів кріпляться у дверному отворі і закривають приміщення від комах, птахів, дощу та сміття, але при цьому не перешкоджають проходу крізь них людину або домашніх вихованців. Однак між китайськими та українськими сітками є глобальна різниця. Магнітні сітки Clip-on виробляються за розміром отвору, індивідуально, магнітні смуги у них цілісні та розташовані по всій висоті сітки, що виключає щілини. Магніти прогумовані, не бояться води, спеки та морозів. Стулки сітки закриваються внахлест, їх не розчепить навіть сильний вітер, щілини також відсутні. Сітка кріпиться на німецький скотч по всьому периметру, але пристібається і відстібається за рахунок багаторазової текстильної застібки, тому цю сітку легко і зручно знімати для прання або зберігання. Сама текстильна застібка, яка йде по контуру сітки – чорного кольору, але за бажання ви можете замовити її в будь-якому кольорі, під колір дверей або вашого інтер’єру, в каталозі більше 100 різних кольорів та відтінків. Також, цю сітку можна замовити з полотном Антипил, воно захистить не тільки від комарів і мух, а й від дрібного пилу та пилку, в якому знаходяться алергени, що заважають жити алергікам. Сітка для дверей Clip-on виготовляється дніпропетровськими майстрами з якісних матеріалів. Ця сітка має безліч сфер застосування: будинки, квартири, дачі та веранди, кафе та ресторани, виробництва та складські приміщення. Потрібно відзначити, що виміри та монтаж магнітної сітки досить простий і не потребує навичок та інструменту. Щодо довговічності, то сітки у форматі фіранки на двері можуть прослужити кілька сезонів, залежно від того, як часто і наскільки акуратно ними користуються.

Москітна сітка дверна Жалюзі Кліпон. Сітка, на яку взимку 2022 року наша компанія Світ Москітних Сіток отримала патент на виробництво та автоматично ексклюзивне право виготовлення в Україні. Цю дверну сітку робимо тільки ми, тому ви захищені від підробок та копій. Українську москітну сітку названо Жалюзі Clip-on, т.к. має форму звичайних тканинних віконних вертикальних жалюзі, з єдиною відмінністю, смуги у сітки не розсуваються, вони пришиті до верхньої горизонталі. Отже, сітка для дверей «Жалюзі» зроблена з москітних ламелей, які насунуті на один одного внахлест, для позбавлення від щілин, вгорі ламелі жорстко закріплені і звисають вільно вниз, утворюючи при цьому перешкоду для сонячних променів, допитливих очей, комах, птахів та тварин . При цьому проходити крізь таку сітку не складно, ламелі розсуваються і пропускають, автоматично вирівнюючись за спиною і знову закриваючи прохід. Ця сітка також цікава тим, що вона може бути абсолютно будь-яких та дуже великих розмірів. Сітка Жалюзі може закривати від комарів та пилу в’їзди до СТО, складські приміщення, кафе та ресторани, виробничі приміщення, входи, виходи та переходи у харчовій промисловості, магазинах. Дверні сітки Жалюзі також можуть використовуватися на дачних верандах та літніх кухнях, у сараях та навіть на воротах. Звичайно дана москітна сітка не дорога, проста в конструктиві та монтажі. Кріпиться сітка-жалюзі за допомогою тканинної застібки, жорстка її частина поставляється зі скотчем, вона клеїться на поверхню з будь-якого матеріалу, а м’яка частина пришита до самої сітки і при поєднанні м’якої та голчастої липучок сітка фіксується над отвором, може зніматися та одягатися багато разів. Стрічка липучка може бути практично будь-якого кольору на замовлення, в каталозі понад 100 кольорів. Потрібно розуміти, що москітні смуги все одно мають між собою невеликі щілини, тому якщо вам потрібний максимальний захист від комах у першу чергу, то ми вам рекомендуємо розглянути Дверні сітки на магніті, які описані вище і на нашому сайті вони є в різних варіаціях.