Меню

Пропозиція для дилерів

Для компаній, які бажають продавати наш товар у своєму регіоні, бути нашим дилером чи представником – ми пропонуємо прості прозорі умови співпраці та оптові ціни.

Бажаєте стати нашим дилером? Тоді ви зможете купувати всі москітні сітки за оптовими цінами, отримувати технічну допомогу, навчатися з продажу, встановлення, ремонту. Гарантійні зобов’язання щодо нашого товару ми зберігаємо за собою. Наші фахівці допоможуть вам ознайомитися з продукцією та навчитися самостійно робити калькуляцію. При необхідності ми підтримаємо вас у переговорах із вашими клієнтами, допоможемо зробити розрахунки складних конструкцій, покажемо зразки та дамо практичні рекомендації.

На сайті вказано роздрібні ціни з урахуванням акцій. Дилерська знижка від рекомендованої роздрібної ціни обговорюється індивідуально. Надішліть запит на дилерство, надайте інформацію про вашу компанію та отримайте оптовий прайс-лист.

Ставши нашим дилером, ви можете продавати весь асортимент москітних сіток без територіальних обмежень.

 

Про нашу компанію

Наша компанія – це сімейна справа, яка передається з покоління в покоління. Наша постійна сфера діяльності – віконна галузь. Ми починали з невеликого столярного цеху, який постійно вдосконалювався і став випускати металопластикові та алюмінієві фасадні системи, асортимент зі зростанням попиту збільшувався щороку, і зараз ми уявляємо себе як віконний Супермаркет, де ви знайдете все, що потрібно для скління квартир, будинків, господарських, виробничих та комерційних об’єктів.

Ми робимо акцент на якості та хорошому сервісі, індивідуальному підході. Ми не женемося за кількістю, для нас головне репутація та імідж. Ми також серйозно ставимося до вибору дилерів, працюємо лише з досвідченими та відповідальними компаніями.

 

Наші принципи:

 • Контроль за якістю на всіх етапах
 • Прозоре та зрозуміле формування ціни на продукцію
 • Відмова від дешевих та сумнівної якості матеріалів та фурнітури
 • Принципове дотримання домовленостей та термінів

Ми будемо раді поділитися досвідом та розвиватися з вами разом.

 

Наші переваги

 • Гідні знижки від роздрібної ціни
 • Оптимальні терміни виробництва
 • Навчання менеджерів, замірників та монтажників
 • Надання клієнтів
 • Надання рекламних проспектів
 • Особистий менеджер 24/7
 • Висока якість усієї продукції
 • Доставка по Україні

 

Алгоритм роботи з дилером

Дилер сам робить замір об’єкта, дотримуючись наших рекомендацій. За даними Дилера, наш менеджер розраховує вартість москітних сіток, називає роздрібну та дилерську ціну. Після затвердження замовлення, термінів доставки та ціни Дилер робить передоплату, і замовлення надходить у виробництво. За готовністю товар передаються Дилеру або безпосередньо клієнту. Дилер оплачує суму, що залишилася, за замовлення. При необхідності Дилер сам встановлює товар, дотримуючись наших вимог і порад.

Заявку на співпрацю можна залишити через менеджера, зателефонувавши за телефонами вказаними на сайті, або написавши безпосередньо посібнику на сторінці Контакти.