Меню
 • Антипил Poll-tex (Нідерланди)

  Захищає від комах, дрібнодисперсного пилу, пилку квітучих рослин та алергенів. Зменшені та стислі осередки, спеціальна нитка утримує частинки пилу. Робота сітки подібна до фільтру.
  від 1,670 грн/м
 • Антипил Respilon Air (Голандія)

  Фільтруюча мембрана з нановолокна Respilon Air – найкраща система очищення повітря. Технологія 3-го тисячоліття, захист від найдрібніших комах, пилку, смогу, пилу, алергенів, вірусів та грибкових суперечок.
  від 3,225 грн/м
 • Топ

  Безкаркасна сітка Clip-on Антипил

  Не має рами. Виробляється під розмір. Швидко одягається та знімається. Зручно складається для зберігання. Установка без інструментів. Понад 100 кольорів. Полотно Антипил.
  від 745 грн/м
 • Топ

  Віконна сітка Clip-on Антипил

  Захист від комах, пилу та пилку. Сучасне кріплення, тонка пвх рамка (понад 100 кольорів). Виробляється під розмір. Швидко одягається та знімається. Зручна для зберігання. Монтаж без інструментів.
  від 780 грн/м
 • Топ

  Дверна сітка Clip-on Антипил на магнітах

  Виробляється під розмір! Полотно преміум класу. Захист від комах, пилу та пилку. Магніти по всій висоті! Щілин немає. Легко знімається та одягається, кріпиться на багаторазову застібку (понад 100 кольорів). Монтаж без інструментів.
  від 780 грн/м

Акція!

Знижка -37%
на всі товари!

42
Часов
03
Минут
01
Секунд
37%

Подарунок!

При покупці 3-х сіток
Термометр у подарунок!

* ціни на сайті вказані з урахуванням акції

Про товар

Москітна сітка Антипил (антипилок, антимошка) – це нове в технології виготовлення москітних сіток. Полотно сітки зроблено зі спеціального ПВХ матеріалу, що має підвищене вбирання води, і має настільки маленький переріз, що пилок, повітряні алергени, фракції піску і пилу не в змозі проникнути в приміщення, не кажучи вже про комарів і тополину попелицю.

Сітка Антипил буде дуже актуальною для людей:

 • Тих, хто проживає поблизу дороги, де сильна запиленість;
 • проживаючих поблизу водойм або в лісі;
 • хворих на алергію на пил, пилок або тополиний пух.

 

Догляд дуже простий, сітку можна протирати вологою губкою, змочувати пульверизатором, а для очищення вона знімається та промивається під струменем води – для цього оснащена спеціальними кріпленнями. При змочуванні, більшість води не скочується як у звичайної сітки, а залишається на волокнах. Тому пил, пух і значна частина пилку, що викликає алергію, залишається на самій сітці.

Сітка Антипилка пройшла випробування у спеціальних лабораторіях Голландії, Чехії та Німеччини.

Замовити виміри

Ви отримаєте правильні розміри, точну вартість,
практичні поради, побачите каталог та зразки.

Виклик майстра

  Типи москітних сіток

  • москітна сітка
   (комірка 1х1 мм, нитка 0,25 мм)

  • антипил clip-on
   (комірка 0,3х0,3 мм, нитка 0,2 мм)

  • антипил poll-tex
   (комірка 0,25х1 мм, нитка 0,25 мм)

  • антипил respilon air
   (комірка 0,1х0,1 мм, нитка 0,2 мм)

  • антикішка нейлон
   (комірка 1,2х1,2 мм, нитка 0,65 мм)

  • антикішка метал
   (комірка 1х1 мм, нитка 0,25 мм)

  алгоритм замовлення

  • 1
   Заявка чи дзвінок
  • 2
   Оплата на карту
  • 3
   Виробництво до 1-го дня
  • 4
   Доставка

  Питання -  відповідь

  • Чи утримує москітна сітка Антипил запахи?

   Запах це дрібні частинки речовини у повітрі, схожі на пил чи алергени. Ці частинки настільки дрібні, що затримати їх може тільки спеціальний фільтр. Однак, якась частина запахів все ж осідає на сітці, за рахунок електростатики, яка примагнічує до себе частинки, що проходять. Таким чином антипилок частково фільтрує запах кіптяви та гару, дим та деякі інші важкі запахи. Звичайно, чим менше комірка москітної сітки антипил тим краще фільтрація, у цьому плані лідером є виробник Respilon Air, крім дрібного осередку, ця сітка має 3 шари, один з яких є мембраною, своєрідним фільтром.

  • Чи допомагає сітка Антипилка від алергії?

   У нашому асортименті три москітні сітки Антипил, всі вони в першу чергу створені для захисту від комарів та інших дрібніших комах, які пролазять через звичайну москітну сітку. Однак кожна сітка антипилку має свій захист від пилу, пилку та алергенів. Максимальний захист від пилку та алергенів, звичайно, у антимоскітки Respilon Air, це найбільша компанія, відома на весь світ. У цієї сітки 3 захисні шари, вона працює як дихаюча мембрана і захист для алергіків у неї найкраща. Антипил Poll-Tex дешевше, але це також відомий бренд, який провів безліч тестів та випробувань, що показують результат фільтрації. Сітка від пилу Clip-on – це найдоступніший і спрощений варіант фільтрації повітря, проте зі своїм призначенням вона справляється, що позитивно впливає на чистоту у вашому будинку і на здоров’я всієї вашої родини.

  • Чим відрізняється москітний Антипилок Clipon від інших?

   У першу чергу це універсальна москітна сітка, яка підходить до всіх типів вікон, балконів та дверей, у цієї сітки широке застосування, вона зручна та практична. Технологія швидкого зняття та одягання сітки на вікно за допомогою текстильної стрічки липучки неповторна, вона спрощує користування і, що найголовніше, робить простим і легким миття сітки, а при чистій сітці чисте повітря. Приємна відмінність нашої антипилу від конкурентів – це колір її полотна, він світло сірий, що робить ваші вікна більш елегантними. Доступна ціна та висока якість антипилу Кліп-он зробила її популярним захистом від комарів, дрібних комах, пилку, пилу, пуху і навіть дощу.

  • Чи можна зробити Respilon Air або Poll-tex на липучці?

   Москітні сітки цих брендів за промовчанням виробляються в класичній алюмінієвій рамці, т.к. це тип рамкових москітних сіток. Однак на запит, ми можемо їх зробити за технологією Clip-on, і ви їх зможете вішати на вікно за допомогою липучки. Вартість та терміни потрібно уточнювати у менеджера нашої компанії. У виконанні Clip-on сітки анітпил також отримують опцію кольору рамки на вибір (більше 100 кольорів) і можуть бути виконані в будь-якій формі, повторюючи контури вашого отвору.

  Що таке москітна сітка Антипил?

  Потрібно розуміти, що основне завдання москітної сітки антипил це захист від комах, такі дрібні комахи як мурахи та мошки не зможуть пролізти крізь полотно антипил. Тому часто цю сітку називають Антимошкою. І на підтвердження своєї назви антипил або антипилок, сітка утримує частинки пилу і пилку, в яких знаходяться алергени, також, за рахунок того, що сітка має маленький перетин, вона затримує сильні пориви вітру, перешкоджає протягам і захищає від косого дощу.

  У каталозі ви можете купити москітні сітки антипил від кількох брендів:

  Москітна сітка Антипил Respilon air

  Москітна сітка Антипил Respilon air – європейський бренд, який виробляється в Чехії та Голландії, ця сітка на сьогоднішній день є найефективнішою у боротьбі з алергенами. Respilon також не пропускає копати і важкі запахи, відсікаючи більшу частину своїм нанофільтром, також необхідно розуміти, що повністю позбутися запахів з вулиці допоможе тільки скло. Дана антипил має три шари, третій шар – це спеціально розроблений nano фільтр, який називають повітряною мембраною. Повітря, проходячи через цю мембрану, електризується і тим самим створює магнетизм для частинок, які примагнічується до сітки і залишаються на ній, не потрапляючи в приміщення.

  Москітна сітка Антипил Poll-tex

  Москітна сітка Антипил Poll-tex – корейський виробник. У цієї сітки осередки плескаті і тонкі, а самі багатожильні нитки, така технологія дозволяє також виробляти на поверхні полотна електростатику і ефективно затримувати пил і пилок. Виробник Антипил Полтекс регулярно тестує і вдосконалюють якість, численні випробування та їх результати можна побачити у відеороликах на нашому каналі в YouTube.

  Москітна сітка антипил Clip-on

  Москітна сітка антипил clip-on – ексклюзивний продукт нашої компанії. Світ москітних сіток виробляє антипил за технологією Clip-on (безрамкова москітна сітка) вже багато років, ці сітки здобули визнання серед наших приватних клієнтів та дилерів. Про технологію clipon можна дізнатися на сторінці універсальні москітні сітки. У цій сітці використовується спеціальне полотно, яке, можливо, поступається своїм європейським конкурентам, але також захищає приміщення від побутового пилу, пилку рослин, тополиного пуху та дощу. Полотно має приємний колір бежевий, практично білий. За бажанням, ви можете отримати перед замовленням зразок. Не забувайте, купуючи сітку антипил ви підтримуєте українського виробника.

  Показати все