Меню

ГАРАНТІЯ

Ми виготовляємо тільки якісну продукцію із сучасних та надійних матеріалів. Саме тому ми надаємо повну гарантію працездатності механізмів та систем конструкції.

Гарантія на москітні сітки 12 місяців. Гарантія поширюється на всі комплектуючі, з яких вироблена сітка. Якщо протягом гарантійного терміну, за умови, що сітка правильно експлуатувалася, комплектуючі змінять колір, зламаються, змінять свою форму або стануть непридатними – компанія зобов’язується зробити їм заміну або зробити нову сітку або повернути вартість сітки, залежно від висновку експертизи (виробленої нашої компанією) та наявності на даний момент комплектуючих для конкретної сітки. У разі виникнення рекламації всі дані про неї подаються через менеджера компанії, рекламація розглядається технічним відділом нашої компанії у встановлений законом термін, після позитивного рішення на користь покупця компанія виконує свої гарантійні зобов’язання, описані вище.

Гарантія на інший товар розміщений на сайті в залежності від сервісної політики кожного товару (термін гарантії вказаний в описі).

Гарантійним випадком не є:

  • механічне пошкодження механізмів або матеріалів під час використання;
  • ушкодження товару клієнтом під час самостійного розпакування;
  • ушкодження товару при перевезенні, якщо клієнт отримував вантаж самостійно і не виявив це в пункті видачі перевізника.

Будь ласка, перевіряйте комплектність та відсутність дефектів у товарі при його отриманні у вантажоперевізника, та при виникненні претензій відразу ж телефонуйте менеджеру нашої компанії.

Гарантійним обслуговуванням займається сервісний центр нашої компанії у місті Дніпро. З питань гарантійного та після гарантійного обслуговування зв’яжіться з менеджером нашого сайту за телефонами.

ПОВЕРНЕННЯ

Повернення товару та терміни повернення – відповідно до законодавства.

Ви маєте повне право повернути не підходящий товар або обміняти його на інший протягом 14 днів.

Обмін чи повернення товару належної якості здійснюється: якщо він не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд та споживчі властивості. Якщо ви придбали москітні сітки, будь ласка, перевіряйте конструктив, відповідність типу та розмірів до встановлення та використання.

Вироби відповідної якості, які були виконані на замовлення (за розмірами замовника), поверненню та обміну не підлягають. Це підкріплено відповідною постановою Кабінету Міністрів України про товари, які не підлягають поверненню (нарізані чи розкроєні вироби під розмір, визначений покупцем (замовником)).

Обмін або повернення товару неналежної якості здійснюється: якщо товар був виготовлений у невідповідності до умов, зазначених клієнтом у заявці, або має заводський шлюб. У цьому випадку необхідно оформити рекламацію, після розгляду якої та прийняття рішення на користь замовника, компанія виконуватиме свої гарантійні зобов’язання.

Незважаючи на закони та правила, ми намагаємося йти на зустріч клієнтові, розглядаючи кожен випадок індивідуально.