Меню

Москітна Сітка Антипил Poll-tex® розроблена спеціально для алергіків, але використовується всіма людьми, т.к. дихати свіжим повітрям хочуть усі.

Противодима та пиленепроникна віконна сітка Poll-tex є запатентованим продуктом, розробленим та виробленим голландською компанією «L.Vanheek Textiles BV». Компанія Vanheek народилася в Нідерландах у 1864 році. Це найвідоміше текстильне підприємство в Європі з більш ніж 150-річною історією виробництва.

У процесі обробки поверхні тканини фахівці з досліджень та розробок виявили, що тканина з електростатичним покриттям має певний бар’єрний ефект для дрібнодисперсного пилу в повітрі. Після багатьох років досліджень та випробувань у 2007 році був випущений перший у світі продукт. Була успішно розроблена сітка, що захищає від комах, пилку та дрібного пилу. «Пиленепроникна та димозахисна тканина Poll-tex®» успішно подала заявку на патент і пройшла авторитетну сертифікацію в багатьох відповідних міжнародних організаціях.

Переваги полотна Антипил Poll-tex:

✓ Ефективно блокує пил, пилок, серпанок PM2,5 (дрібні частки в повітрі) для покращення якості повітря в приміщенні.

✓ Зменшення симптомів респіраторних захворювань, профілактика та зниження ймовірності респіраторних захворювань.

✓ Не вимагає витратних матеріалів, не вимагає технічного обслуговування, просте встановлення та легке очищення.

Гарантія на продукт

Голландське високоякісне виробництво відповідає стандартам ЄС. Термін служби продукту може становити до 20 років за нормального використання, і компанія обіцяє річну гарантію на якість продукту.

Три основні технології Poll-tex® Anti-haze Screen Function:

1. Технологія подвійної фільтрації Nano-DIP (блокування частинок PM2.5 та пилу)

Електростатична ізоляція: Більшість дрібних зважених частинок у повітрі блокуватиметься полотном за рахунок електростатичного поля, утвореним нано електростатичним шаром на поверхні полотна москітної сітки.

Фізичне захоплення: більші частинки пилу проходячи через електростатичне поле на поверхні полотна сітки під натиском вітру збиратимуться і фільтруватимуться полотном, яке зроблено зі спеціально зітканої нитки з ворсом.

2. Тканий замковий стібок високої якості (міцний та довговічний)

Кожна нитка москітного полотна Poll-tex¦обробляється запатентованим наноелектростатичним армуючим покриттям перед виробництвом сітки, ця обробка є європейським високоякісним ткацьким процесом під назвою «Метод в’язання з тканим замком». Габарити осередку складають всього 1380 × 350 мікрон, що дозволяє ефективно блокувати дрібні зважені частинки в повітрі і при цьому майже не впливати на циркуляцію повітря та світлопропускання полотна. Дані характеристики та якість підтверджені тестом SGS.

3. Екологічно чиста нанотехнологія (протипожежні, пило- та водовідштовхувальні властивості)

Антимоскітне полотно виготовлене з поліефірних волокон спанбонд з наноармованим покриттям, волокна мають хорошу міцність на розтягування і хорошу стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Поверхня сітки гладка, м’яка та плоска, не липка і легко миється. Крім того, завдяки спеціальному покриттю полотно сітки Антипил має певний ефект захисту від бризок дощу та пройшла тест на захист навколишнього середовища ЄС. Продукт немає специфічного запаху. Після разової установки немає наступних витрат на технічне обслуговування. Без витратних матеріалів, без вторинного забруднення це справжній екологічно чистий продукт.

 

Купити Антипил Poll-tex – https://moskitnaya-setka.dp.ua/product/antypyl-poll-tex-niderlandy/