Меню

Одному нашому клієнту дуже захотілося купити москітну сітку Антипил та встановити на свої вікна, але й розлучатися зі своїми рамковими москітками також не хотілося. Ми пропонували різні варіанти рішення, але він нас перевершив у цьому)))

Клієнт, вивчивши звістку, наш асортимент вирішив схрестити москітну сітку Антипил Clip-on із звичайною рамковою сіткою, застосувавши технологію кріплення «на липучці». У результаті вийшов новий продукт від комарів та пилу. На раму старої сітки була нанесена липучка, на яку пристібалася окрема сітка від пилку та пилу. Під час цвітіння пилку наш клієнт пристібатиме Антипил, з можливістю легкого зняття для миття сітки, а після сезону цю сітку зніматиме, адже її дуже зручно зберігати, вона не має жорсткої рами і легко згортається в рулон або складається як хустку. Такі гібридні москітні сітки замовити можна індивідуально, ми зробимо і рамкові сітки Антипил, і схрестимо їх, або ж купіть Антипил на липучках для своєї готової сітки.

Детальніше ви можете ознайомитися з сіткою Антипил на сторінці Москітна сітка Антипил</ >

В ідеалі, ми не радимо експериментувати, незважаючи на те, що Світ Сіток багато років вже робить сітки від комах і може реалізувати будь-яку задумку клієнта. Наш асортимент типів сіток дозволяє вибрати відповідну москітку та купити її швидко та за оптимальною ціною. Що стосується сіток Антипил, то їхня дорожнеча в минулому. Антипилок нашої торгової марки Clip-on дуже доступний за ціною, він у кілька разів дешевше від європейських аналогів антипилу. На фото – старий зразок полотна, раніше він був пісочного кольору, а тепер має приємний сірий колір, сітка дуже м’яка і еластична, її можна прати і в машинці, і як говорилося раніше, має більш зручне кріплення за допомогою текстильної застібки, зручно зберігатися, а головне захищає вас від дрібного пилу та пилку!

Взагалі москітна стека Антипил це більше про здоров’я, аніж про чистоту. Так, Антипил допомагає позбутися пилу на підвіконні, але ми цим пилом дихаємо, дихаємо пилком, в якому містяться алергени, дихаємо смогом, і всякими шкідливими домішками в повітрі, тому перш ніж купити москітну сітку для вікон або дверей, подумайте, можливо ви захочете доплатити близько 30% і купити не просту сітку, а сітку для здоров’я.