Меню

Світ Москітних сіток — сімейна компанія, яка працює у віконній сфері вже кілька поколінь. Наш накопичувальний досвід включає широкий спектр знань по всьому віконному асортименту, виробничим процесам і монтажним роботам. Ключові співробітники компанії працювали на різних віконних підприємствах, проходили спеціальні курси, відвідували локальні та міжнародні виставки, мають сучасні знання та навички у віконній тематиці. Практичний багатосторонній досвід нашої команди — ключовий фактор успіху та розвитку компанії, який допомагає реалізовувати найскладніші завдання та побажання кожного клієнта.

Компанія «Світ Москітних Сіток» виробляє та продає всі типи москітних сіток та надає послуги, такі як консультація, виміри, доставка та монтаж. Ми пропонуємо москітні сітки Антикішка (антикот), Антипил (антипилок), Розсувні москітні сітки (плісе), Рамкові око на петляхДверні сітки на магнітах і антимоскітні сітки власної розробки — Універсальні сітки Clip-on, які вже багато років тому здобули визнання наших клієнтів і є лідером продажів. У кожного типу сітки є підтипи, різні можливості кольору та комплектації. Ми виробляємо сітки від комарів індивідуально на замовлення, а також є готові сітки зі стандартними розмірами. Всі сітки виконуються виключно з якісних матеріалів, а також мають гарантію. Для економії коштів клієнтів ми пропонуємо робити виміри та монтаж самостійно, за допомогою докладної відео інструкції, проте за бажання ви можете викликати замірника додому, отримати на місці професійну консультацію, побачити зразки, отримати правильні виміри та точну ціну сіток. Також Мир Сіток здійснює доставку та монтаж москітних сіток. На додаток до захисту від комах, у нашому асортименті є Кошти він комахПастки мух і комарівВідлякувачі комах для квартири, будинки, відпочинку на природи, риболовлі та походів.

Компанія «Світ Москітних Сіток» заснована 5 листопада 2015 року, і є одним із напрямків материнської компанії «Світ Віконних Технологій«, яка працює з 1996 року та пропонує своїм клієнтам весь спектр товарів у віконній та будівельної сфери. Основні групи товарів: Металопластикові та алюмінієві вікна, двері, балкони, Броньовані вхідні двері, Решітки, Ворота, Кондиціонери, Москітні сітки, Жалюзі, Штори, Ролети, Віконні плівки, Ремонт та регулювання вікон, Ремонт та утеплення укосів, Розширення, балконів, ремонт квартир під ключ.

Наш девіз «Якість, сервіс, порядність».