Меню

Дверна москітна сітка Clip-on «Жалюзі».

Ця стека складається з 3х елементів:
1. Текстильна застібка (стрічка-липучка), що має 2 частини, м’яку та жорстку.
2. Скотч двосторонній.
3. Смуги москітної сітки (ламелі).

Сітка шиється індивідуально на замовлення, відповідно до розмірів замовника, для цього виробляється готовий комплект Дверної москітної сітки Clip-on «Жалюзі», який самостійно встановлюється замовником за кілька хвилин, без інструмента та без спеціальних навичок. Загальну ширину та висоту москітної сітки замовник визначає сам, залежно від розміру, форм отвору та дизайнерських міркувань. Ширина смуг за бажанням замовника може бути 100-200 мм, за замовчуванням вони визначаються майстром, виходячи із ширини отвору. Кожна зі смуг москітної сітки обробляється по краях, для цього робляться по всьому периметру підгини по 10-20 мм і після прострочуються. Далі смуги з москітної сітки накладаються на один одного внахлест (від 20 до 40 мм) по довжині, потім по краю однієї з коротких сторін зшиваються між собою. За тим же коротким краєм кріплення ламелів пришивається м’яка частина стрічки-липучки. Виходить основа зі стрічкою липучкою, від якої вертикально вниз звисають ламелі сітки, накладені на один одного внахлест, ця конструкція нагадує візуально вертикальні жалюзі для вікон та дверей. На тверду частину стрічки липучки заздалегідь наноситься 2-х сторонній скотч. Комплект для монтажу готовий.

Отримавши комплект, замовник бере смугу жорсткої (гольчастої) частини стрічки -липучки, знімає захисний шар зі скотчу і приклеює стрічку горизонтально над дверним прорізом, а потім саму сітку пристібає, поєднуючи жорстку та м’яку липучку між собою. При правильному розрахунку розмірів сітка повністю закриває собою весь дверний проріз зверху та з боків, захищаючи приміщення від перегляду, комах, птахів, пилу та дрібного сміття, але при цьому не перешкоджає вільному повітрообміну та проходу крізь неї людям та тваринам в обидва боки. >

Відмінність від аналогів та переваги.
Основними аналогами Дверної москітної сітки Clip-on «Жалюзі» є Рамкова дверна москітна сітка та Дверна москітна сітка на магнітах. Рамкова сітка встановлюється на петлях і має клямку, а також ця стека має поперечну перекладину посередині для жорсткості конструкції. Рамкова сітка має обмеження за розмірами, для її монтажу необхідно свердлити отвори в лутці дверей, її установка можлива тільки для обмеженого типу дверей та їх матеріалу (в основному пвх дверей), рамкові двері незручно відчиняти та зачиняти щоразу при проході, незручно відчиняти та зачиняти. якщо руки зайняті ношею, її неможливо відкрити домашній тварині, вона не практична в місці з великим потоком людей, а також її деталі швидко зношуються і вона ламається. Сітка на магнітах, що складається з двох стулок, які автоматично стягуються магнітами також має обмеження по висоті та ширині, вона не підходить у місцях великого потоку людей, що особливо йдуть у ряд по кілька людей, а також вона є більш дорогою.

Таким чином москітна сітка «Жалюзі» своїми можливостями вирішує складнощі у сферах та ситуаціях, де альтернативні сітки не справляються зі своїм завданням. Існує один нюанс у конструктиві сітки Clip-on «Жалюзі», незважаючи на те, що ламелі лежать в одній площині з один одним внахльост, щоб уникнути щілини, невеликі щілини все ж таки існують, це необхідно враховувати при виборі типу москітної сітки, і по цьому передбачається, що ця сітка буде використовуватися в тих випадках, де факт того, що в приміщення пролітатиме якась частина комах – не суттєвий.

Сфера застосування:
В’їзди, входи та виходи, а також коридори, проходи та переходи в магазинах, виробничих приміщеннях, харчових блоках, ангарах, гаражах, складах, СТО, господарських та підсобних приміщеннях. Також можливе застосування в дачних альтанках, літніх кухнях та верандах.

Переваги:
1. Захищає від комах, птахів, тварин, пилу та дрібного сміття;
2. Закриває приміщення від перегляду з вулиці;
3. Затіняє приміщення від яскравого сонця, знижує нагрівання повітря влітку;
4. Виробляється індивідуально за розмірами замовника;
5. Не має обмеження за розмірами (десятки метрів у висоту та ширину);
6. Не перешкоджає вільному проходу людей та проїзду транспорту;
7. Легкий та швидкий монтаж без інструменту та навичок;
8. Колір стрічки липучки в колір лиштви, лутки або двері (близько 100 кольорів);
9. Зручне зняття сітки для зберігання чи чищення.

Дізнатися ціну та купити москітну сітку-жалюзі ви зможете на сторінці ДВЕРНА сітка CLIP-ON «ЖАЛЮЗІ» (натискайте та переходьте ).