Меню
У далекому 2010 році, до нас прийшла ідея вдосконалити існуючу москітну сітку, зробити її зручнішою та практичнішою. На той час був лише один тип — рамкова москітна сітка.

“Це було цікаве почуття, ти винаходиш щось нове на благо інших людей, і це почуття захоплює, вимагає довести новий продукт до досконалості”, — згадує власник.

Шлях від ідеї до реалізації

Москітна сітка, яка кріпиться до вікна на липучках, тоді викликала у всіх інтерес, але й сумніви перед новим, невідомим. Думки про такий продукт були різні, але в основному всі говорили, що це не буде затребуваним, або це нереально здійснити. Фахівці у віконній сфері, виходячи зі свого досвіду у виробництві, радили не витрачати час на даний продукт, називали безліч складнощів, які перешкоджатимуть продажам, установці та переміщенню такої сітки. Готових матеріалів для виробництва сітки на липучці не було, складність була і в цьому. Перші дослідні зразки Універсальної москітної сітки були забраковані зовнішніми фахівцями і проект на якийсь час зупинився.

Але через кілька років, у жовтні 2015 року, з підібраних матеріалів знову було зібрано новий зразок, який перевершив усі очікування! Цього ж року продавалася перша партія сіток від комарів під назвою Clip-on, що означає застібка або липучка.

Універсальна віконна сітка Clip-on на липучці

Щороку частка продажів Універсальної москітної сітки збільшувалася, невдовзі Clip-on стала флагманом продажів і одночасно улюбленицею наших клієнтів. Ця москітна сітка впевнено завойовувала ринок, тому що перевершувала аналоги своїми можливостями, якістю та багатофункціональністю.

Основна фішка москітки Кліп-он у тому, що вона одягається на вікно і знімається за лічені секунди, тому що кріпиться до рами за допомогою багаторазової тканинної застібки. Така застібка використовується у сфері одягу та взуття, і не боїться морозів, спеки чи води, вона розрахована на тривале та постійне використання. Наступна перевага над рамковою сіткою – відсутність каркаса, Clip-on складається або згортається в рулон і зручно зберігається, також зручно та економно транспортується, тому наші клієнти отримують її поштою в будь-яку точку країни. Сітку можна мити під душем, і сушити на мотузці для білизни. Кліп-он можна відстібати частково від рами вікна та провітрювати приміщення, або поливати квіти на балконі. При застебнутій сітці відсутні щілини, вона дуже щільно прилягає по периметру. Ця сітка майже щорічно вдосконалюється, ми намагаємося переглядати та оновлювати комплектуючі, балансуючи між їх ціною та якістю. На початку 2021 року власник компанії отримав патент на винахід і Світ Москітних Сіток став ексклюзивним українським виробником сучасної москітної сітки Clip-on. Цей патент також захищає покупця від неякісної підробки.

Більш інформації на нашому сайті, на сторінці Універсальні москітні сітки.

 

Універсальна москітна сітка Clip-on Антипил

У існуючій сітці Clip-on ми замінили звичайне москітне полотно, але полотно з дрібнішим осередком, яке здатне затримувати дрібніших комах, ніж комар, утримувати пил і навіть пилок. Таким чином, ми отримали ще один тип сітки – Clip-on Антипил. Ця сітка має всі можливості та якості свого попередника. Анітпил Clip-on — бюджетний аналог дорогих віконних мембран, який дає можливість захиститися від пилку людям, які страждають на сезонні алергії, з будь-яким достатком.

Універсальна дверна москітна сітка Clip-on на магніті

Продовжуючи розширювати асортименти москітних сіток, ми винайшли Дверну москітну сітку на магніті, яка одягається на проріз за технологією Clip-on, за допомогою тканинної липучки. Цю сітку розробив технічний директор компанії. Від своїх китайських аналогів дверна сітка українського виробництва відрізняється тим, що у неї суцільний магніт по всій висоті, стулки закриваються внахлест, для відсутності щілин, а жорстка стрічка липучка наклеюється по всьому периметру сітки. Але найголовніше, москітну сітку для дверей ми робимо під розмір, індивідуально, для кожного отвору. Шторки магнітної сітки шиються за спеціальним лекалом, т.к. Звичайні прямокутні штори працюють на закривання неефективно. Фотографії, відео та ціни на сторінці Москітна сітка для дверей на магнітах.

Купуйте сітку Універсальну сітку на липучці Clip-on і ви забудете на завжди про комах, пил і клопіт з її миттям, зберіганням та одяганням на вікно.