Меню

У виробництві москітних сіток Clip-on ми використовуємо текстильну стрічку-застібку. За замовчуванням вона йде чорного кольору, найпрактичніший і найкласичніший варіант. Але набагато цікавіше сітка виглядає, якщо її обрамлення по периметру збігається з кольором вікна або навколишнього інтер’єру.

Ця стрічка використовується в сумках, одязі, взутті та інших виробах, вона призначена для тривалої експлуатації незалежно від умов. Липучка працює в мороз та спеку, не боїться ультрафіолету, при намоканні не втрачає своїх якостей. Багаторазова текстильна липучка складається з 2х частин: синтетична стрічка з м’якою основою та синтетична стрічка з голками. При суміщенні двох частин стрічки досить надійно “прилипають” до друга другові, але при цьому легко розмикаються якщо потягнути частини в різні боки.

Вся застібка робиться закордоном, ми імпортуємо її з різних країн і тримаємо практично всі позиції в наявності на складі у Дніпрі. Повний каталог налічує більше 100 кольорів, якщо необхідно підібрати колір ідеально в тон, то краще це робити за фотографією вашого інтер’єру (вікна, двері, балкона, меблів або шпалер), але в основному популярністю користуються основні кольори, вказані в каталозі нижче:

У даному каталозі для прикладу представлені фото м’якої частини стрічки липучки, але в обраному вами кольорі будуть обидві стрічки з обох боків. Тому колір жорсткої липучки, що клеїться на вікно, двері або фасад, відповідатиме кольору м’якої липучки, пришитої до сітки. Коли ви одягатимете сітку на проріз, обидві частини липучки з’єднуватимуться і виглядатимуть як одне ціле.

Кольорові москітні сітки це не тільки захист від комах та пилу, але і стильний дизайн приміщення! У вас є можливість проявити творчість підбираючи цікавіші кольори, роблячи однотонні та контрастні образи.

 

Посилання на сторінку Москітних сіток на липучці – https://moskitnaya-setka.dp.ua/produkct/universalni-moskitni-sitky/