Меню

Поради як можна вигідно купити москітну сітку може бути більше, якщо ви зателефонуєте нашому менеджеру і проконсультуєтеся, проте опишемо основні:

  1. Обережно читайте статті про москітні сітки в інтернеті, на жаль, вони зараз майже всі замовні.
  2. Краще купити сітку від комарів у міжсезоння, коли ціни падають на 30-40%. Це в холодну пору — після жовтня і до березня.
  3. Ознайомтеся з повним списком типів москітних сіток, які існують у світі (нижче надаємо список), помірковано приміряйте кожен тип для своєї ситуації. Важливо розібратися в різниці між типами та варіаціями.
  4. Ціна на москітну сітку не має значення, визначте бюджет з урахуванням кількості вікон і дверей, дверні сітки коштують у 2-3 рази дорожче.
  5. Важливо розуміти, як часто ви зніматимете сітки, є сітки зручні та незручні для частого використання. Деякі москітні системи взагалі проблематично зняти, доведеться повозиться.
  6. Заздалегідь продумайте, чи є місце для зберігання взимку. Деякі москітки зручно складаються або згортаються для зберігання, а рамкові сітки займуть багато місця.
  7. Середньої якості сітка прослужить десятки років, поганої якості – зламається після кількох знімань/одягань. Тому рекомендуємо купувати сітки мінімум середньої якості за середні гроші. Найдешевша москітна сітка, як і будь-який інший продукт, викликає підозру, а оцінити її якість і надійність зможе тільки майстер.
  8. При покупці дверної сітки на магнітах звертайте увагу на якість швів, бажано щоб магніти були суцільними по всій висоті, прогумовані магніти не клацатимуть при змиканні стулок. Рамкова сітка має бути з гарним натягом полотна, ущільнювальний шнур повинен щільно сидіти в пазі та надійно утримувати полотно у рамці. Куточки не повинні бути тонкими, на них економлять і вони часто ламаються, тому потужні потужні куточки рамки – запорука надійності каркаса сітки від комах.
  9. Звертайте увагу на компанії, які спеціалізуються на москітних сітках, це видно за асортиментом та сайтом. У виробника буде дешевше. В основному віконні компанії перепродують сітки і не мають можливості швидко зробити їхній ремонт або надати повний сервіс.
  10. Купити антимоскітну сітку можна скрізь, але найкращим варіантом буде Світ Москітних Сіток, компанія, яка понад 20 років працює у віконній сфері, виробляє сітки всіх типів, має колосальний досвід та правильні підходи у роботі з клієнтами!

Типи москітних сіток:

Рамкові внутрішні сітки, Рамкові зовнішні сітки, Рулонні москітні сітки, Розсувні сітки або сітки Плісе, Сітки Антипил (антипилок), Сітки Антикішка (антикот, антикіготь), Дверні сітки на петлях, Дверні москітні Антипил, Дверні сітки москітні «Жалюзі», Москітні сітки із пвх, Універсальні Сітки на текстильній застібці Кліпон.

В основному вибір сітки від комах це питання смаку та фінансових можливостей, проте є ситуації, де застосовується лише конкретний вид віконної або дверної сітки. Наприклад, на вікно з гратами або ролетами, що проходять дуже близько до вікна, підійде лише універсальна москітна сітка Clip-on. Ця сітка також зручна при необхідності встановлення на проріз, мансардні вікна, вікна неправильної форми, арки, віконні отвори великих розмірів. У разі необхідності реалізації нестандартних дизайнерських рішень також буде актуальна Універсальна сітка, т.к. має більше 100 варіантів кольорової рамки.

Докладніше з Москітною сіткою Clip-on можна ознайомитися за посиланням Універсальні Москітні сітки.